9 Nisan 2009 Perşembe

çok şey geldi aklıma...


Beşiktaşa her gidişimde çarşının ortasındaki petshopun önünde dikiliyorum. Çook şirin hayvanlar vaar. Genelde kalabalık oluyor önü. Yalnız beni hayvanlardan çok cezbeden şey dükkanın sahibinin hayvanların kafeslerinin üzerine yazdığı yazılar mesela:" Ördekler için üzülmeyin, yemleri ve suları saatinde verilir"

"Bu köpeklerden almayın sokakta aç gezen binlerce köpek var.."


Çok hoşuma gidiyor. Her gidişimde yazılar değişmiş oluyor. Her ne kadar hayvanlar satılıyor da olsa belli ki öncelik hayvanların yaşamına verilmiş..Hoş bir düşünce..Bugünün key pointi lost dizisinde neler olacağı. Fazla heyecan ve panik yaratıp bir sitede ilk 3 dakkasını izledim ama yüreğim kaldırmayarak kapattım. Akşama iyi çözünürlükte izleyeceğim..Patience... Sonrasında ise yeni aldığım 3 filmden birine isabet edecek piyango. El violin(keman)-ispanyolca-, La ragazza del lago-italyanca veya Jeniffer Anistonun bir filmi var hayvanlarla ilgili o.
Son olarak...İstanbul Modern'deki gölge konulu sergi kaçırılmamalı. Kara Walker harikalar yaratıyor!! En kısa zamanda kara kalın bir karton bulup çalışacağım!

Hiç yorum yok: